IXFP5N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP5N100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP5N100P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 5A TO-220
Ngā Rauemi: IXFP5N100P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP5N100P
Tau Wae IXFP5N100P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 5A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24736 pcs Pepa Raraunga IXFP5N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™, PolarP2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.8 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 250W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.4nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 5A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)