IXFP72N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP72N30X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP72N30X3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Ngā Rauemi: IXFP72N30X3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP72N30X3
Tau Wae IXFP72N30X3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21244 pcs Pepa Raraunga IXFP72N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 36A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 390W (Tc) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5.4nF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 82nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 72A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)