IXFP36N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP36N20X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP36N20X3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 200V/36A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP36N20X3
Tau Wae IXFP36N20X3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 200V/36A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52631 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 18A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 176W (Tc) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1425pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 36A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFP36N20X3M
IXFP36N20X3M
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: 200V/36A ULTRA JUNCTION X3-CLASS