IXFP34N65X2M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP34N65X2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP34N65X2M
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: IXFP34N65X2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP34N65X2M
Tau Wae IXFP34N65X2M Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 15796 pcs Pepa Raraunga IXFP34N65X2M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 17A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3230pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 34A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)