IXFP30N60X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP30N60X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP30N60X
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 30A TO220
Ngā Rauemi: IXFP30N60X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP30N60X
Tau Wae IXFP30N60X Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 30A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18646 pcs Pepa Raraunga IXFP30N60X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 155 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2270pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 30A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-220 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)