IXFP102N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP102N15T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP102N15T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 102A TO-220
Ngā Rauemi: IXFP102N15T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP102N15T
Tau Wae IXFP102N15T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 102A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21106 pcs Pepa Raraunga IXFP102N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 455W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5220pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 87nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 102A (Tc) 455W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 102A (Tc)