IXFP12N50PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP12N50PM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP12N50PM
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 6A TO-220
Ngā Rauemi: IXFP12N50PM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP12N50PM
Tau Wae IXFP12N50PM Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 6A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35120 pcs Pepa Raraunga IXFP12N50PM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™, PolarP2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 50W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 6A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)