IXFN90N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN90N85X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN90N85X
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 850V/90A ULT JUNC X-C HIPERFET P
Ngā Rauemi: IXFN90N85X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN90N85X
Tau Wae IXFN90N85X Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 850V/90A ULT JUNC X-C HIPERFET P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2955 pcs Pepa Raraunga IXFN90N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 41 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1200W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 13300pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 340nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 850V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 850V 90A (Tc) 1200W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)