IXFN110N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN110N85X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN110N85X
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 850V 110A SOT227B
Ngā Rauemi: IXFN110N85X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN110N85X
Tau Wae IXFN110N85X Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 850V 110A SOT227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2318 pcs Pepa Raraunga IXFN110N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 55A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1170W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 17000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 425nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 850V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 850V 110A (Tc) 1170W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)