IXFN100N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN100N50P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN100N50P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 90A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN100N50P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN100N50P
Tau Wae IXFN100N50P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 90A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4923 pcs Pepa Raraunga IXFN100N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1040W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Ētahi Ingoa 615236
Q3394492
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 240nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 90A (Tc) 1040W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)