IXFN106N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN106N20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN106N20
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 106A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN106N20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN106N20
Tau Wae IXFN106N20 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 106A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5088 pcs Pepa Raraunga IXFN106N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 521W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Ētahi Ingoa 460915
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 106A (Tc) 521W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 106A (Tc)