IXFH36N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH36N60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH36N60P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 36A TO-247
Ngā Rauemi: IXFH36N60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH36N60P
Tau Wae IXFH36N60P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 36A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15192 pcs Pepa Raraunga IXFH36N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa HiPerFET™, PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 18A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 650W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 102nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 36A (Tc) 650W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)