IXFH35N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH35N30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH35N30
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 35A TO-247AD
Ngā Rauemi: IXFH35N30.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH35N30
Tau Wae IXFH35N30 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 35A TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4854 pcs Pepa Raraunga IXFH35N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 35A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFH340N075T2
IXFH340N075T2
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 75V 340A TO-247
I roto i te taonga: 14544 pcs
Tikiake: IXFH340N075T2.pdf
RFQ
IXFH36N55Q
IXFH36N55Q
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 550V 36A TO-247
I roto i te taonga: 7855 pcs
Tikiake: IXFH36N55Q.pdf
RFQ
IXFH35N30Q
IXFH35N30Q
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 300V 35A TO247AD