IXFH35N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH35N30Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 35A TO247AD
Ngā Rauemi: IXFH35N30Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH35N30Q
Tau Wae IXFH35N30Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 35A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5322 pcs Pepa Raraunga IXFH35N30Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 17.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 35A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)