DPF80C200HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPF80C200HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPF80C200HB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 200V 40A TO247AD
Ngā Rauemi: DPF80C200HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPF80C200HB
Tau Wae DPF80C200HB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 200V 40A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20796 pcs Pepa Raraunga DPF80C200HB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.22V @ 40A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa HiPerFRED²™ Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 40A Through Hole TO-247-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 40A