DPF60IM400HB
IXYSIXYS
DPF60IM400HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPF60IM400HB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 60A TO247AD
Ngā Rauemi: DPF60IM400HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPF60IM400HB
Tau Wae DPF60IM400HB Kaihanga IXYS
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 60A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29746 pcs Pepa Raraunga DPF60IM400HB.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 60A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-247AD Raupapa HiPerFRED™
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-247-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru 60ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga DPF60IM400HB Whakaahua nui Diode Standard 400V 60A Through Hole TO-247AD
Te Whirihoranga Diode 1µA @ 400V Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 60A TO247AD
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.27V @ 60A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C