DPF60C200HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPF60C200HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPF60C200HB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 200V 60A TO247AD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPF60C200HB
Tau Wae DPF60C200HB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 200V 60A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27369 pcs Pepa Raraunga
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (HB) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 55ns
Packaging Tube Paa / Case TO-3P-3 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 60A Through Hole TO-3P-3 Full Pack
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60A