CS45-16IO1R
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS45-16IO1R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS45-16IO1R
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1600V ISOPLUS247
Ngā Rauemi: CS45-16IO1R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS45-16IO1R
Tau Wae CS45-16IO1R Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1600V ISOPLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26201 pcs Pepa Raraunga CS45-16IO1R.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.64V Momotuhi - Tae Atu 1.6kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS247™
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case ISOPLUS247™
Ētahi Ingoa CS4516IO1R Tae Mahi -40°C ~ 140°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.6kV 75A Standard Recovery Through Hole ISOPLUS247™ I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 75A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 48A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5mA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 520A, 560A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 100mA Tau Wae Tuakiri CS45
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS45-B2GA101K-VKA
CS45-B2GA101K-VKA
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 440VAC RADIAL
I roto i te taonga: 527988 pcs
Tikiake: CS45-B2GA101K-VKA.pdf
RFQ
CS45-12IO1
CS45-12IO1
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 1200V TO-247AD
I roto i te taonga: 21272 pcs
Tikiake: CS45-12IO1.pdf
RFQ
CS448T
CS448T
Kaihanga: Cypress Semiconductor
Whakaahuatanga: IC SCREEN CNTRL TRUETOUCH
Tikiake:
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 1600V TO-247AD