CS44L11-CZZ
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS44L11-CZZ
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC AMP AUDIO .023W STER 16TSSOP
Ngā Rauemi: CS44L11-CZZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS44L11-CZZ
Tau Wae CS44L11-CZZ Kaihanga Cirrus Logic
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga CS44L11-CZZ.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 2.4 V Momo Class D
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP Raupapa Popguard®
Packaging Tube Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Momo putanga Headphones, 2-Channel (Stereo) Tae Mahi -10°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Kaha Mahinga Kaha Max Channels @ Load 23mW x 2 @ 16 Ohm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant