CS45-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS45-12IO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS45-12IO1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1200V TO-247AD
Ngā Rauemi: CS45-12IO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS45-12IO1
Tau Wae CS45-12IO1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1200V TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21272 pcs Pepa Raraunga CS45-12IO1.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.64V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato PLUS247™-3
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Ētahi Ingoa CS4512IO1 Tae Mahi -40°C ~ 140°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 75A Standard Recovery Through Hole PLUS247™-3 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 75A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 48A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5mA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 520A, 560A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 100mA Tau Wae Tuakiri CS45