CS19-12HO1C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS19-12HO1C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220
Ngā Rauemi: CS19-12HO1C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS19-12HO1C
Tau Wae CS19-12HO1C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23929 pcs Pepa Raraunga CS19-12HO1C.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.65V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case ISOPLUS220™
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 35A Standard Recovery Through Hole ISOPLUS220™ I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 35A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 13A I teie nei - Tae Atu (Tae) 1mA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 105A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 25mA Tau Wae Tuakiri CS19