CS19-08HO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS19-08HO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS19-08HO1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 800V TO-220AB
Ngā Rauemi: CS19-08HO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS19-08HO1
Tau Wae CS19-08HO1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 800V TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53369 pcs Pepa Raraunga CS19-08HO1.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 29A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 29A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 19A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5mA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 160A, 180A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 28mA