CS19-12HO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS19-12HO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS19-12HO1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1200V TO-220AB
Ngā Rauemi: CS19-12HO1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS19-12HO1
Tau Wae CS19-12HO1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1200V TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48268 pcs Pepa Raraunga CS19-12HO1.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 29A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 29A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 13A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5mA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 160A, 180A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 28mA
Tau Wae Tuakiri CS19
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS19-12HO1S-TUBE
CS19-12HO1S-TUBE
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 19A 1200V TO-263
I roto i te taonga: 38215 pcs
Tikiake: CS19-12HO1S-TUBE.pdf
RFQ
CS19-12HO1C
CS19-12HO1C
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220
I roto i te taonga: 23929 pcs
Tikiake: CS19-12HO1C.pdf
RFQ
CS19-08HO1S-TUB
CS19-08HO1S-TUB
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE
Tikiake: CS19-08HO1S-TUB.pdf
CS19-12HO1S
CS19-12HO1S
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 1200V TO-263AB
Tikiake: CS19-12HO1S.pdf
CS1968-000
CS1968-000
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEAT SHRINK TUBING
Tikiake:
Tikiake:
CS19-12HO1S-TUB
CS19-12HO1S-TUB
Tikiake: CS19-12HO1S-TUB.pdf
CS19-08HO1
CS19-08HO1
Whakaahuatanga: THYRISTOR PHASE 800V TO-220AB