IDT72V90823J
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V90823J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 84-PLCC
Ngā Rauemi: 1.IDT72V90823J.pdf2.IDT72V90823J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V90823J
Tau Wae IDT72V90823J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5699 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72V90823J.pdf2.IDT72V90823J.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 84-PLCC (29.21x29.21)
Raupapa 72V Packaging Tube
Paa / Case 84-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 72V90823J
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount