IDT72V8981J
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V8981J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 128X128 44-PLCC
Ngā Rauemi: 1.IDT72V8981J.pdf2.IDT72V8981J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V8981J
Tau Wae IDT72V8981J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72V8981J.pdf2.IDT72V8981J.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa 72V Packaging Tube
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 72V8981J
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount