IDT72V90823BC
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V90823BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 100-BGA
Ngā Rauemi: 1.IDT72V90823BC.pdf2.IDT72V90823BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V90823BC
Tau Wae IDT72V90823BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72V90823BC.pdf2.IDT72V90823BC.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa 72V90823BC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount