844003AGLFT
Hua Hua
Tau Wae: 844003AGLFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER 3LVDS 24-TSSOP
Ngā Rauemi: 844003AGLFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844003AGLFT
Tau Wae 844003AGLFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7956 pcs Pepa Raraunga 844003AGLFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844003AGLFT
ICS844003AGLFT-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Crystal Tautanga - Max 700MHz