844002AGLFT
Hua Hua
Tau Wae: 844002AGLFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Ngā Rauemi: 844002AGLFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844002AGLFT
Tau Wae 844002AGLFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4872 pcs Pepa Raraunga 844002AGLFT.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844002AGLFT
ICS844002AGLFT-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS, LVTTL, Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No