844003BGI-01LF
Hua Hua
Tau Wae: 844003BGI-01LF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER 3LVDS 24-ETSSOP
Ngā Rauemi: 844003BGI-01LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844003BGI-01LF
Tau Wae 844003BGI-01LF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga 844003BGI-01LF.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP-EP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:3 Packaging Tube
Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa 800-2243
ICS844003BGI-01LF
ICS844003BGI-01LF-ND
ICS844003BGI01LF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS, LVTTL, Crystal
Tautanga - Max 680MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No