844001AGLF
Hua Hua
Tau Wae: 844001AGLF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN FIBRE LVDS 8-TSSOP
Ngā Rauemi: 844001AGLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844001AGLF
Tau Wae 844001AGLF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 8019 pcs Pepa Raraunga 844001AGLF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Clock Generator, Multiplexer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa 800-1144
800-1144-ND
ICS844001AGLF
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes