844001AGILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 844001AGILF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Ngā Rauemi: 844001AGILF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844001AGILF
Tau Wae 844001AGILF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4029 pcs Pepa Raraunga 844001AGILF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Clock Generator, Multiplexer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844001AGILF
ICS844001AGILF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS844001
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8440
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"
I roto i te taonga: 57220 pcs
Tikiake: 8440.pdf
RFQ
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1550-1610
I roto i te taonga: 5820 pcs
Tikiake: 844-18155.pdf
RFQ
844
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: SHEAVE UNIT (18")
I roto i te taonga: 137 pcs
Tikiake:
844002AG-01LF
844002AG-01LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Tikiake: 844002AG-01LF.pdf
844001AGILFT
844001AGILFT
Whakaahuatanga: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Tikiake: 844001AGILFT.pdf
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1470-1530
844002AG-01LFT
844002AG-01LFT
Tikiake: 844002AG-01LFT.pdf
844001AGLFT
844001AGLFT
Tikiake: 844001AGLFT.pdf
844
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSF AUDIO 12K/48K 150/600 IMP
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: 844.pdf
844001AGLF
844001AGLF
Whakaahuatanga: IC CLK GEN FIBRE LVDS 8-TSSOP
Tikiake: 844001AGLF.pdf
Whakaahuatanga: TERMINAL STRIP MINI 2 POS
Tikiake: 844.pdf
844002AGI-01LF
844002AGI-01LF
Tikiake: 844002AGI-01LF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel