844001AGILFT
Hua Hua
Tau Wae: 844001AGILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Ngā Rauemi: 844001AGILFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844001AGILFT
Tau Wae 844001AGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4093 pcs Pepa Raraunga 844001AGILFT.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Clock Generator, Multiplexer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844001AGILFT
ICS844001AGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS844001
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
844001AGILF
844001AGILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
I roto i te taonga: 4029 pcs
Tikiake: 844001AGILF.pdf
RFQ
844
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: TERMINAL STRIP MINI 2 POS
I roto i te taonga: 82143 pcs
Tikiake: 844.pdf
RFQ
844002AG-01LF
844002AG-01LF
Whakaahuatanga: IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Tikiake: 844002AG-01LF.pdf
844
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: SHEAVE UNIT (18")
I roto i te taonga: 137 pcs
Tikiake:
844002AG-01LFT
844002AG-01LFT
Tikiake: 844002AG-01LFT.pdf
844001AGLFT
844001AGLFT
Tikiake: 844001AGLFT.pdf
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1550-1610
Tikiake: 844-18155.pdf
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1470-1530
Tikiake: 844-18147.pdf
844002AGI-01LFT
844002AGI-01LFT
Tikiake: 844002AGI-01LFT.pdf
8440
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"