72V8980JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V8980JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 256X256 44-PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V8980JG8.pdf2.72V8980JG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V8980JG8
Tau Wae 72V8980JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 17309 pcs Pepa Raraunga 1.72V8980JG8.pdf2.72V8980JG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V8980JG8
IDT72V8980JG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount