72V85L15PAG
Hua Hua
Tau Wae: 72V85L15PAG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 4096X18 56TSSOP
Ngā Rauemi: 1.72V85L15PAG.pdf2.72V85L15PAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
34 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V85L15PAG
Tau Wae 72V85L15PAG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3767 pcs Pepa Raraunga 1.72V85L15PAG.pdf2.72V85L15PAG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Ētahi Ingoa IDT72V85L15PAG
IDT72V85L15PAG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 144K (8K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Uni-Directional