72V8980JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V8980JG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SWITCH ST-BUS 44-PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V8980JG.pdf2.72V8980JG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V8980JG
Tau Wae 72V8980JG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 19798 pcs Pepa Raraunga 1.72V8980JG.pdf2.72V8980JG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa 72V Packaging Tube
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 800-1541
800-1541-ND
IDT72V8980JG
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount