72V293L7-5PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V293L7-5PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 65536X18 7-5NS 80QFP
Ngā Rauemi: 1.72V293L7-5PFGI.pdf2.72V293L7-5PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V293L7-5PFGI
Tau Wae 72V293L7-5PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1131 pcs Pepa Raraunga 1.72V293L7-5PFGI.pdf2.72V293L7-5PFGI.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V293L7-5PFGI
IDT72V293L7-5PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional