72V293L7-5BCI
Hua Hua
Tau Wae: 72V293L7-5BCI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 65536X18 7-5NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V293L7-5BCI.pdf2.72V293L7-5BCI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V293L7-5BCI
Tau Wae 72V293L7-5BCI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1226 pcs Pepa Raraunga 1.72V293L7-5BCI.pdf2.72V293L7-5BCI.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V293L7-5BCI
IDT72V293L7-5BCI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional