72V293L7-5BC
Hua Hua
Tau Wae: 72V293L7-5BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 65536X18 5NS 100LBGA
Ngā Rauemi: 1.72V293L7-5BC.pdf2.72V293L7-5BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V293L7-5BC
Tau Wae 72V293L7-5BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1283 pcs Pepa Raraunga 1.72V293L7-5BC.pdf2.72V293L7-5BC.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V293L7-5BC
IDT72V293L7-5BC-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V293 Wā Uru 5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V293L6PF
72V293L6PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 6NS 80-TQFP
I roto i te taonga: 5659 pcs
Tikiake: 72V293L6PF.pdf
RFQ
72V293L15PF8
72V293L15PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 15NS 80QFP
I roto i te taonga: 5830 pcs
Tikiake: 72V293L15PF8.pdf
RFQ
72V293L6PF8
72V293L6PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 6NS 80QFP
Tikiake: 72V293L6PF8.pdf
72V293L6PFG
72V293L6PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP