72V273L10PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V273L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
Ngā Rauemi: 72V273L10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V273L10PFG8
Tau Wae 72V273L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2593 pcs Pepa Raraunga 72V273L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V273L10PFG8
IDT72V273L10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (16K x 18)(32K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V273 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V273L10PF8
72V273L10PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
I roto i te taonga: 5089 pcs
Tikiake: 72V273L10PF8.pdf
RFQ
72V271LA20TF8
72V271LA20TF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 16384X18 20NS 64QFP
I roto i te taonga: 5234 pcs
Tikiake: 72V271LA20TF8.pdf
RFQ
72V273L15PF8
72V273L15PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 16384X18 15NS 80QFP
Tikiake: 72V273L15PF8.pdf
72V273L10PFI8
72V273L10PFI8
Tikiake: 72V273L10PFI8.pdf
72V273L10PFI
72V273L10PFI
Tikiake: 72V273L10PFI.pdf
72V273L10PFG
72V273L10PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP