72V271LA20PF8
Hua Hua
Tau Wae: 72V271LA20PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 16384X18 20NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V271LA20PF8.pdf2.72V271LA20PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V271LA20PF8
Tau Wae 72V271LA20PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5759 pcs Pepa Raraunga 1.72V271LA20PF8.pdf2.72V271LA20PF8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V271LA20PF8
IDT72V271LA20PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (32K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V271
Wā Uru 12ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V271LA15TFI
72V271LA15TFI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
I roto i te taonga: 5481 pcs
Tikiake: 72V271LA15TFI.pdf
RFQ
72V273L10PFG
72V273L10PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP