72V273L10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V273L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V273L10PFG.pdf2.72V273L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V273L10PFG
Tau Wae 72V273L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2203 pcs Pepa Raraunga 1.72V273L10PFG.pdf2.72V273L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa 800-1524
IDT72V273L10PFG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (16K x 18)(32K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional