72V221L20J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L20J8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V221L20J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V221L20J8.pdf2.72V221L20J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V221L20J8
Tau Wae 72V221L20J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5290 pcs Pepa Raraunga 1.72V221L20J8.pdf2.72V221L20J8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V221L20J8
IDT72V221L20J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 9K (1K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V221
Wā Uru 12ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V221L15PFGI8
72V221L15PFGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
I roto i te taonga: 7729 pcs
Tikiake: 72V221L15PFGI8.pdf
RFQ
72V221L20PF
72V221L20PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32QFP
I roto i te taonga: 5087 pcs
Tikiake: 72V221L20PF.pdf
RFQ
72V221L15PFGI
72V221L15PFGI
Tikiake: 72V221L15PFGI.pdf
72V221L15PFG8
72V221L15PFG8
Tikiake: 72V221L15PFG8.pdf
72V223L6PF8
72V223L6PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X18 6NS 80QFP
Tikiake: 72V223L6PF8.pdf
72V221L15PFI8
72V221L15PFI8
Tikiake: 72V221L15PFI8.pdf
72V221L15PFI
72V221L15PFI
Tikiake: 72V221L15PFI.pdf
72V221L20PF8
72V221L20PF8
Tikiake: 72V221L20PF8.pdf
72V221L20J
72V221L20J
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
Tikiake: 72V221L20J.pdf
72V223L7-5BC
72V223L7-5BC
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X18 7-5NS 100BGA
Tikiake: 72V223L7-5BC.pdf
72V223L6BC
72V223L6BC
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X18 6NS 100BGA
Tikiake: 72V223L6BC.pdf
72V223L6PF
72V223L6PF
Tikiake: 72V223L6PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel