72V221L15PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V221L15PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
Ngā Rauemi: 72V221L15PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V221L15PFG8
Tau Wae 72V221L15PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 10101 pcs Pepa Raraunga 72V221L15PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V221L15PFG8
IDT72V221L15PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 9K (1K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA Mahinga Bus Uni-Directional