72V221L20J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L20J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V221L20J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V221L20J.pdf2.72V221L20J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V221L20J
Tau Wae 72V221L20J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4332 pcs Pepa Raraunga 1.72V221L20J.pdf2.72V221L20J.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V221L20J
IDT72V221L20J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 9K (1K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA