72V04L15JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V04L15JG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V04L15JG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 4KX9 15NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V04L15JG.pdf2.72V04L15JG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
32 pcs
64 pcs
128 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V04L15JG
Tau Wae 72V04L15JG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 8146 pcs Pepa Raraunga 1.72V04L15JG.pdf2.72V04L15JG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 800-2497-5
IDT72V04L15JG
IDT72V04L15JG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (4K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional