72V03L35J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V03L35J8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V03L35J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC ASYNCH 2048X9 35NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V03L35J8.pdf2.72V03L35J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V03L35J8
Tau Wae 72V03L35J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 6035 pcs Pepa Raraunga 1.72V03L35J8.pdf2.72V03L35J8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V03L35J8
IDT72V03L35J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 18K (2K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Asynchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 22.2MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA