72V04L25JGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V04L25JGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V04L25JGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 4KX9 25NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V04L25JGI.pdf2.72V04L25JGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
513 pcs
1026 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V04L25JGI
Tau Wae 72V04L25JGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 9499 pcs Pepa Raraunga 1.72V04L25JGI.pdf2.72V04L25JGI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 72V04L25JGI-ND
IDT72V04L25JGI
IDT72V04L25JGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (4K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 28.5MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional