70914S25PFI
Hua Hua
Tau Wae: 70914S25PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 70914S25PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70914S25PFI
Tau Wae 70914S25PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga 70914S25PFI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 36Kb (4K x 9)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.5MM
I roto i te taonga: 67341 pcs
Tikiake: 709150001025006.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.0MM
I roto i te taonga: 58757 pcs
Tikiake: 709150001020006.pdf
RFQ
70914S25J
70914S25J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 36K PARALLEL 68PLCC
Tikiake: 70914S25J.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 5.0MM
70914S25PFGI
70914S25PFGI
Whakaahuatanga: IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Tikiake: 70914S25PFGI.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 4.0MM
70914S25PF8
70914S25PF8
Tikiake: 70914S25PF8.pdf
70914S25PF
70914S25PF
Tikiake: 70914S25PF.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 3.0MM
70914S20PFI8
70914S20PFI8
Tikiake: 70914S20PFI8.pdf
70914S25PFI8
70914S25PFI8
Tikiake: 70914S25PFI8.pdf
70914S25J8
70914S25J8
Tikiake: 70914S25J8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel