70914S25PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 70914S25PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 70914S25PFGI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70914S25PFGI
Tau Wae 70914S25PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5382 pcs Pepa Raraunga 70914S25PFGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 36Kb (4K x 9)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Ngā Hua e hāngai ana
70914S25PFI8
70914S25PFI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
I roto i te taonga: 5280 pcs
Tikiake: 70914S25PFI8.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.5MM
I roto i te taonga: 67341 pcs
Tikiake: 709150001025006.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 4.0MM
Tikiake: 709150001040006.pdf
70914S20PFI8
70914S20PFI8
Tikiake: 70914S20PFI8.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.0MM