70914S25PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70914S25PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 70914S25PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70914S25PF8
Tau Wae 70914S25PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4703 pcs Pepa Raraunga 70914S25PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT70914S25PF8
IDT70914S25PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 36Kb (4K x 9) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 25ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.0MM
I roto i te taonga: 58757 pcs
Tikiake: 709150001020006.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CONN PIN SPRING LOAD 2.5MM